google-site-verification=SpXGj-wWiYeaH6uhvHWw-fG_wQPL5smJSDTzzHUFmrQ
+48 501-959-450 kontakt@webroom.pl

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie i wzmacnianie pozycji stron, sprawdzonymi, nowoczesnymi metodami.

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Jak wiadomo, posiadanie strony internetowej to tylko wstęp do dotarcia do klienta i zaprezentowania mu swojej oferty lub produktu w internecie. Sama strona jednak nie wystarczy. Jeśli chcemy aby użytkownicy internetu mogli znaleźć naszą stronę w wyszukiwarce, po wpisywaniu różnego rodzaju haseł lub inaczej fraz kluczowych, to konieczne jest tzw. pozycjonowanie strony. Pozycjonowanie stron www to nic innego, jak działania polegające na tym, aby pozycjonowana strona internetowa wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google, na ustalone frazy kluczowe, które w tą wyszukiwarkę wpisują użytkownicy.

Pozycjonowaniem stron www, zajmuję się od wielu lat. Stosuję nowoczesne, sprawdzone metody, przede wszystkim przemyślane pozycjonowanie ręczne, naturalne, oparte w dużej mierze na tzw. “contencie” czyli indywidualnej, niepowtarzalnej treści, ponieważ w dzisiejszych czasach indywidualna treść ma bardzo istotne znaczenie w procesie pozycjonowania i kształtowaniu wyników. W pozycjonowaniu liczy się obecnie jakość, opracowywanie indywidualnych, autorskich artykułów i pozyskiwanie naturalnych i zróżnicowanych linków.

W zależności od stopnia trudności fraz, oraz kilku innych czynników, istnieją trzy warianty rozliczenia za usługę pozycjonowania. 

Modele rozliczeń za pozycjonowanie:

Rozliczenie za efekt

Wariant stosowany jest głównie w przypadku fraz o niskiej konkurencyjności. Opłata naliczana jest tylko za uzyskany efekt, nie ma żadnych opłat wstępnych ani żadnych zaliczek. Płatność występuje tylko wtedy, gdy pozycjonowana strona internetowa, wyświetli się na ustalone frazy kluczowe w TOP10 wyników w wyszukiwarce Google.pl. Wszystkie pozycje poza TOP10 nie są liczone. Pozycja każdej z pozycjonowanych fraz kluczowych sprawdzana jest co dziennie za pomocą automatycznego oprogramowania monitorującego. W tym wariancie może zaistnieć konieczność poniesienia dodatkowych kosztów związanych np z założeniem bloga, lub przygotowaniem dodatkowych, bardziej rozbudowanych artykułów tematycznych. Wszystkie ewentualne dodatkowe prace są zawsze na bieżąco uzgadniane z klientem i wykonywane są jedynie po jego akceptacji. Koszty pozycjonowania poszczególnych fraz kluczowych, uzależnione są od stopnia trudności ich pozycjonowania.

Rozliczenie w wariancie MIX.

Wariant MIX czyli model mieszany, to połączenie rozliczenia za efekt z opcją stałej opłaty abonamentowej. Za pozycjonowanie danej strony internetowej na ustalone frazy kluczowe, pobierana jest stała miesięczna opłata + dodatkowo tzw. opłata premiowa za efekt, czyli za wystąpienie strony internetowej na daną frazę kluczową w TOP 10 wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google.pl.

Rozliczenie abonamentowe.

W rozliczeniu abonamentowym, występuje stała opłata miesięczna niezależnie od efektów. Wszystkie działania związane z analizą strony, wprowadzaniem aktywnych działań, koniecznych optymalizacji, wykonywane są w ramach opłacanego abonamentu. Dodatkowo opracowywanie tekstów, zarówno tych na stronę np na blog, jak również poza stroną, czyli działania copywritingowe, oraz zamieszczanie tych tekstów, jeśli jest konieczność, dodanie także bloga lub newsów, to wszystko także jest realizowane w ramach abonamentu bez żadnych opłat dodatkowych. Plusem takiego wariantu jest na pewno cena. Jest ona często niższa niż w wariancie za efekt.

 

Największe atuty:

 

kilkunastoletnie doświadczenie

indywidualne podejście do klienta i realizowanych projektów

stały i szybki kontakt z klientem

uczciwość i rzetelność

h

Faktura VAT

Jesteś zainteresowany stworzeniem strony internetowej?

Przygotuj wszystkie niezbędne informacje, dotyczące Twoich oczekiwań i wymagań, związanych z wyglądem oraz funkcjami i możliwościami jakie Twoja strona ma posiadać. Jeśli masz jakiś wstępny schemat lub brief, prześlij go razem z zapytaniem. To ułatwi wycenę realizacji.

Przedstawione na stronie internetowej informacje, mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Call Now Button