Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie i wzmacnianie pozycji stron, sprawdzonymi, nowoczesnymi metodami.

Pozycjonowanie stron

Jeśli zainteresował Cię temat pozycjonowania strony, to bardzo dobrze, gdyż posiadanie strony internetowej to dopiero początek, pierwszy etap i wstęp do tego, aby zaprezentować potencjalnym klientom swoją usługę lub produkt w internecie. Sama strona niestety często nie wystarczy. Jeśli chcesz aby użytkownicy internetu mogli znaleźć Twoją stronę w wyszukiwarce, po wpisywaniu różnego rodzaju haseł (fraz kluczowych), to konieczne jest tzw. pozycjonowanie strony.

Pozycjonowanie stron www to nic innego, jak działania polegające na tym, aby strona internetowa wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google, na ustalone frazy kluczowe, które w tą wyszukiwarkę wpisują użytkownicy. Pozycjonowanie to najczęściej cały szereg różnego rodzaju działań realizowanych w taki sposób, aby cały proces był jak najbardziej naturalny.

O czym warto wiedzieć:

Pozycjonowanie jest przede wszystkim procesem długotrwałym oraz składającym się z wielu różnych etapów. Wymaga stałej analizy i czujności oraz opieki nad stroną. Nie należy nastawiać się na szybkie efekty, cały proces powinien wyglądać naturalnie i przebiegać stopniowo. Zbyt szybkie działania mogłyby zostać uznane za nienaturalne i przynieść odwrotny efekt do zamierzonego. Trzeba wiedzieć, że w przypadku pozycjonowania na trudniejsze frazy, efekty mogą pojawić się po kilku a czasem nawet kilkunastu miesiącach i jest to jak najbardziej naturalne tym bardziej, że równolegle pozycjonuje się także konkurencja, a także następują liczne zmiany algorytmów Google, ustalające ranking pozycji w wynikach wyszukiwania.

w

Kilka ważnych informacji o usłudze pozycjonowania:

Aby zapewnić swoim klientom jak najwyższą jakość usług, trzymam się kilku podstawowych zasad:

  • Pozycjonuję jedynie na polski rynek pod wyszukiwarkę Google.pl na polskie frazy kluczowe.
  • Pozycjonuję strony firmowe, posiadające lub nie posiadające bloga.
  • Nie pozycjonuję sklepów internetowych ani rozbudowanych serwisów i portali.
  • Nie każdą stronę mogę przyjąć do pozycjonowania. Wszystko zależy od tematyki, branży i stopnia trudności.
    Najlepiej skontaktuj się ze mną i zapytaj, prześlij adres swojej strony i frazy na które chcesz pozycjonować.
  • Poświęcam się swojej pracy z dużym zaangażowaniem, dlatego przyjmuję tylko ograniczoną ilość zamówień, abym mógł każdemu klientowi poświęcić odpowiednią ilość czasu aby utrzymać wysoką jakość swoich usług.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

pozycjonowanie stron www

W zależności od stopnia trudności fraz, oraz kilku innych czynników, istnieją dwa warianty rozliczenia za usługę pozycjonowania.

Modele rozliczeń za pozycjonowanie:

wariant pierwszyRozliczenie w wariancie MIX. 

Wariant MIX czyli model mieszany, to połączenie rozliczenia za efekt z opcją stałej opłaty abonamentowej. Za pozycjonowanie danej strony internetowej na ustalone frazy kluczowe, pobierana jest stała miesięczna opłata + dodatkowo tzw. opłata premiowa za efekt, czyli za wystąpienie strony internetowej na daną frazę kluczową w TOP 10 wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google.pl.

Zatem jeżeli jest efekt i strona na ustaloną frazę kluczową znajduje się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania, wówczas opłata dodatkowa, premiowa jest doliczana do opłaty stałej, a jeżeli efekt nie występuje, opłata nie jest doliczana. Opłata premiowa jest opłatą liczoną dla każdej frazy kluczowej oddzielnie, za każdy dzień wystąpienia efektu. Na koniec każdego miesiąca wylicza się ilość dni wystąpienia efektu, czyli wyświetlenia pozycjonowanej strony na daną frazę kluczową w wynikach wyszukiwania.

wariant drugiRozliczenie abonamentowe.

W rozliczeniu abonamentowym, występuje stała opłata miesięczna niezależnie od efektów. Wszystkie działania związane z analizą strony, wprowadzaniem aktywnych działań, koniecznych optymalizacji, linkowaniem, wykonywane są w ramach opłacanego abonamentu. jest to wariant najbardziej popularny i najbardziej korzystny finansowo dla klienta.

Dodatkowe koszty mogą zdarzyć się jedynie np. przy opracowywaniu dodatkowych artykułów na blog strony lub związane z zamawianiem artykułów sponsorowanych w serwisach zewnętrznych, po uzgodnieniu takiej strategii z Klientem. Jest to jednak ostatecznie zależne od wielkości uzgodnionego budżetu abonamentowego. Oczywiście każdy ewentualny koszt dodatkowy, poza ustalonym w umowie, musi najpierw zaakceptować klient.

 

Największe atuty:

 

wieloletnie doświadczenie

indywidualne podejście

szybki kontakt z klientem

uczciwość i rzetelność

h

Faktura VAT

Jesteś zainteresowany stworzeniem strony internetowej lub pozycjonowaniem?

Przygotuj wszystkie niezbędne informacje, dotyczące Twoich oczekiwań i wymagań, związanych z wyglądem oraz funkcjami i możliwościami jakie Twoja strona ma posiadać. Jeśli masz jakiś wstępny schemat lub brief, prześlij go razem z zapytaniem. To ułatwi wycenę realizacji. Jeżeli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem, prześlij adres swojej strony, informacje dotyczące fraz kluczowych na jakie chcesz pozycjonować oraz zakres pozycjonowania – ogólnopolski czy dla konkretnej miejscowości, regionu lub województwa.

Call Now Button
Facebook