...

Profesjonalnie, z doświadczeniem

Pozycjonowanie Stron

Pokaż swoją stronę w internecie

Jeśli zainteresował Cię temat pozycjonowania strony www to bardzo dobrze, gdyż posiadanie strony internetowej to dopiero początek, pierwszy etap i wstęp do tego, aby zaprezentować potencjalnym klientom swoją usługę lub produkt w internecie. Sama strona niestety często nie wystarczy. Jeśli chcesz aby użytkownicy internetu mogli znaleźć Twoją stronę w wyszukiwarce, po wpisywaniu różnego rodzaju haseł (fraz kluczowych), to konieczne jest tzw. pozycjonowanie strony.

Pozycjonowanie stron www to nic innego, jak działania polegające na tym, aby strona internetowa wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google, na ustalone frazy kluczowe, które w tą wyszukiwarkę wpisują użytkownicy. Pozycjonowanie to najczęściej cały szereg różnego rodzaju działań realizowanych w taki sposób, aby cały proces był jak najbardziej naturalny.

optymalizacja stron www WordPress

O czym warto wiedzieć

Pozycjonowanie stron www jest przede wszystkim procesem długotrwałym oraz składającym się z wielu różnych etapów. Wymaga stałej analizy i czujności oraz opieki nad stroną. Nie należy nastawiać się na szybkie efekty, cały proces powinien wyglądać naturalnie i przebiegać stopniowo. Zbyt szybkie działania mogłyby zostać uznane za nienaturalne i przynieść odwrotny efekt do zamierzonego. Trzeba wiedzieć, że w przypadku pozycjonowania na trudniejsze frazy, efekty mogą pojawić się po kilku, a czasem nawet kilkunastu miesiącach i jest to jak najbardziej naturalne tym bardziej, że równolegle pozycjonuje się także konkurencja, a także następują liczne zmiany algorytmów Google, ustalające ranking pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie stron www

Chciałbyś zamówić usługę pozycjonowania lub masz pytania ?

Ustalimy szczegóły i prześlemy wycenę.

Kilka ważnych informacji o usłudze pozycjonowania:

Aby zapewnić swoim klientom jak najwyższą jakość usług, trzymam się kilku podstawowych zasad:
Z

Pozycjonujemy jedynie na polski rynek, pod wyszukiwarkę Google.pl, na polskie frazy kluczowe.

Z

Pozycjonujemy strony firmowe, posiadające lub nie posiadające bloga.

Z

Nie pozycjonujemy sklepów internetowych ani rozbudowanych serwisów i portali.

Z

Nie każdą stronę możemy przyjąć do pozycjonowania. Wszystko zależy od tematyki, branży i stopnia trudności oraz od tego, z iloma klientami w danym czasie współpracujemy. Najlepiej skontaktuj się z nami i zapytaj, prześlij adres swojej strony i frazy na które chcesz pozycjonować.

Z

Poświęcamy się swojej pracy z dużym zaangażowaniem, dlatego przyjmujemy tylko ograniczoną ilość zamówień, aby móc każdemu klientowi poświęcić odpowiednią ilość czasu i móc utrzymać wysoką jakość naszych usług.

Jak zamówić pozycjonowanie

  1. Prześlij adres swojej strony internetowej, którą chcesz pozycjonować.
  2. Podaj w wiadomości e-mail interesujące Cię frazy kluczowe na które chciałbyś pozycjonować swoją stronę.
  3. Frazy kluczowe nie mogą być jednowyrazowe. Muszą być co najmniej dwuwyrazowe lub więcej.
  4. Napisz, czy zależy Ci na pozycjonowaniu lokalnym, np. dla danej miejscowości, regionu, województwa, czy na pozycjonowaniu ogólnopolskim.
  5. Po przesłaniu wymaganych informacji, wykonamy wstępną analizę strony oraz fraz kluczowych. Sprawdzimy jaką popularnością cieszą się podane przez Ciebie frazy i ile osób średnio w miesiącu wpisuje takie frazy w wyszukiwarkę.
  6. Jeśli podejmiemy się działań pozycjonerskich w stosunku do Twojej strony, prześlemy ewentualne własne, dodatkowe propozycje fraz kluczowych oraz wycenimy usługę.
  7. Jeśli zaakceptujesz koszty i warunki współpracy, podpisujemy umowę i rozpoczynamy działania.
jak zamówić stronę www WordPress

MASZ PYTANIA ?

Call Now Button
Facebook
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.