seo pozycjonowanie stron www

 

Pozycjonowanie STRON WWW

Pozycjonowanie stron www – Pokaż swoją stronę w internecie.

Jeśli zainteresował Cię temat pozycjonowania strony www to bardzo dobrze, gdyż posiadanie strony internetowej to dopiero początek, pierwszy etap i wstęp do tego, aby zaprezentować potencjalnym klientom swoją usługę lub produkt w internecie. Sama strona niestety często nie wystarczy. Jeśli chcesz aby użytkownicy internetu mogli znaleźć Twoją stronę w wyszukiwarce, po wpisywaniu różnego rodzaju haseł (fraz kluczowych), to konieczne jest tzw. pozycjonowanie strony.

Pozycjonowanie stron www to działania polegające na tym, aby strona internetowa wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google, na ustalone frazy kluczowe, które w tą wyszukiwarkę wpisują użytkownicy. Pozycjonowanie to najczęściej cały szereg różnego rodzaju działań realizowanych w taki sposób, aby cały proces był jak najbardziej naturalny.

Pozycjonowanie strony www to także długofalowy i stały, a nie jednorazowy proces. Nie jest możliwe skuteczne wykonanie działań jedynie w miesiąc, dwa lub trzy. Pamiętaj, że Twoja konkurencja także się pozycjonuje i wielu przypadkach robi to od lat. Aby powalczyć z konkurencją o wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, oraz o zdobywanie klientów, konieczne są stałe i regularne oraz przemyślane działania, sukcesywnie wzmacniające stronę i jej widoczność dla użytkowników w internecie.

MASZ PYTANIA?

optymalizacja stron www WordPress

Wykresy ruchu użytkowników na stronie

Poniżej 3 przykładowe wykresy prezentujące ruch i wejścia użytkowników na stronach klientów przed i po rozpoczęciu ze mną współpracy związanej z pozycjonowaniem strony www. Wykresy pokazują jak po rozpoczęciu przeze mnie działań związanych z pozycjonowaniem wzrosła znacząco ilość odwiedzin użytkowników.

pozycjonowanie stron wykres 1

Średniej wielkości strona internetowa o niszowej tematyce

pozycjonowanie stron wykres 2

Mała strona wizytówka firmowa o zasięgu lokalnym

pozycjonowanie stron wykres 3

Nieduży sklep internetowy

Pozycjonowanie stron www - O czym warto wiedzieć?

Pozycjonowanie stron www jest przede wszystkim procesem długotrwałym oraz składającym się z wielu różnych etapów. Wymaga stałej analizy i czujności oraz opieki nad stroną. Nie należy nastawiać się na szybkie efekty, cały proces powinien wyglądać naturalnie i przebiegać stopniowo. Zbyt szybkie działania mogłyby zostać uznane za nienaturalne i przynieść odwrotny efekt do zamierzonego. Trzeba wiedzieć, że w przypadku pozycjonowania na trudniejsze frazy, efekty mogą pojawić się po kilku, a czasem nawet kilkunastu miesiącach i jest to jak najbardziej naturalne tym bardziej, że równolegle pozycjonuje się także konkurencja, a także następują liczne zmiany algorytmów Google, ustalające ranking pozycji w wynikach wyszukiwania.

Oczywiście, zanim rozpocznie się cały proces pozycjonowania, najpierw musi powstać strona i musi ona być zamieszczona na docelowym serwerze pod swoim ostatecznym adresem internetowym, pod którym będzie się stale wyświetlała. Zatem jeśli nie posiadasz jeszcze strony internetowej, mogę zaproponować Ci tworzenie stron www WordPress w atrakcyjnej cenie.

seo pozycjonowanie stron internetowych wordpress

Chciałbyś zamówić usługę pozycjonowania strony lub masz pytania ?

Ustalimy szczegóły i prześlę wycenę.

pozycjonowanie stron www wordpress infografika

Kilka ważnych informacji o usłudze pozycjonowania stron:

Aby zapewnić swoim klientom jak najwyższą jakość usług, trzymam się kilku podstawowych zasad:

Z

Pozycjonuję strony www jedynie na polski rynek, pod wyszukiwarkę Google.pl, na polskie frazy kluczowe.

Z

Pozycjonuję strony firmowe, posiadające lub nie posiadające bloga.

Z

Nie pozycjonuję obecnie większych sklepów internetowych ani rozbudowanych serwisów i portali.

Z

Nie każdą stronę mogę przyjąć do pozycjonowania. Wszystko zależy od tematyki, branży i stopnia trudności oraz od tego, z iloma klientami w danym czasie współpracuję. Najlepiej skontaktuj się ze mną i zapytaj, prześlij adres swojej strony oraz frazy kluczowe, na które chcesz pozycjonować swoją stronę.

Z

Poświęcam się pracy z dużym zaangażowaniem, dlatego przyjmuję tylko ograniczoną ilość zamówień, aby móc każdemu klientowi poświęcić odpowiednią ilość czasu i móc utrzymać wysoką jakość usług.

Z

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wąpliwości związane z usługą pozycjonowania stron www, skontaktuj się ze mną.

Jak zamówić pozycjonowanie strony www

  1. Prześlij adres swojej strony internetowej, którą chcesz pozycjonować.
  2. Podaj w wiadomości e-mail interesujące Cię frazy kluczowe, na które chciałbyś pozycjonować swoją stronę.
  3. Frazy kluczowe nie mogą być jednowyrazowe. Muszą być co najmniej dwuwyrazowe lub więcej.
  4. Napisz, czy zależy Ci na pozycjonowaniu lokalnym, np. dla danej miejscowości, regionu, województwa, czy na pozycjonowaniu ogólnopolskim.
  5. Po przesłaniu wymaganych informacji, wykonam wstępną analizę strony oraz fraz kluczowych. Sprawdzę jaką popularnością cieszą się podane przez Ciebie frazy i ile osób średnio w miesiącu wpisuje takie frazy w wyszukiwarkę.
  6. Jeśli podejmę się działań pozycjonerskich w stosunku do Twojej strony, prześlę ewentualne własne, dodatkowe propozycje fraz kluczowych, oraz wycenię usługę.
  7. Jeśli zaakceptujesz koszty i warunki współpracy, podpisujemy umowę i rozpoczynamy współpracę. 🙂
Jak zamówić pozycjonowanie strony www WordPress

MASZ PYTANIA ?