Projektowanie graficzne

Nowoczesne projekty graficzne, wizytówki, ulotki, logo firmowe

Projektowanie

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne – Promuj wizerunek swojej firmy. Buduj zaufanie marki !

Zajmuję się tworzeniem projektów graficznych dla małych, średnich i dużych firm. Tworzę nowoczesne projekty logo, wizytówek, banerów internetowych i ulotek, stawiając przede wszystkim na jakość. Ponad 20 letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym pozwala mi oferować projekty stworzone z niezwykłym dopracowaniem i dbałością o każdy detal.

Jeżeli potrzebujesz spójnej koncepcji związanej z identyfikacją wizualną Twojej firmy, możesz zamówić kompleksową usługę stworzenia strony internetowej wraz z zaprojektowaniem profesjonalnego i nowoczesnego logo i wizytówki, aby całość posiadała ujednoliconą kolorystykę, kojarzoną z Twoją firmą, usługą lub produktem.

Projektowanie graficzne. Zamów profesjonalne i dopasowane do Twoich oczekiwań LOGO, Wizytówkę, Ulotkę lub inny znak lub wzór graficzny.

Zapewniam indywidualne podejście do każdego projektu i każdego klienta. Zapraszam serdecznie do kontaktu.

wizytówki, logo
projektowanie graficzne

 

Największe atuty:

 

wieloletnie doświadczenie

indywidualne podejście

szybki kontakt z klientem

uczciwość i rzetelność

h

Faktura VAT

Funkcjonalne strony internetowe CMS z panelem do zarządzania treścią.

Wordpress

Strony WordPress DIVI

Wykonywane strony oparte są o nowoczesny system CMS WordPress z zastosowaniem motywu DIVI. Pozwala to na budowanie bardzo elastycznych, dynamicznych stron internetowych, które posiadać mogą ciekawe efekty wizualne takie jak np. paralaxa, animowane elementy treści lub obrazy. Wiele elementów strony można animować, co nadaje stronie nowoczesny i efektowny charakter. Każda strona wykonana na systemie WordPress jest responsywna, tzn. jest dostosowana do urządzeń mobilnych takich jak tablet czy smartfon. Dzięki zaawansowanemu motywowi DIVI na którym powstają strony, po zalogowaniu się do panelu, możemy skorzystać z dwóch możliwości edycji strony – albo poprzez tradycyjny panel administracyjny, albo bezpośrednio na stronie poprzez rozbudowany edytor wizualny. Możemy więc wygodnie zmieniać poszczególne elementy strony oraz treści i zdjęcia. Możemy w szerokim zakresie, kształtować wygląd swojej strony.

System WordPress z modułem DIVI nadaje się najbardziej do budowania firmowych stron internetowych. Każda strona w trakcie realizacji umieszczana jest na tymczasowym serwerze, dzięki temu klient może oglądać i nadzorować pracę oraz uzgadniać ewentualne korekty i zmiany na stronie w trakcie prac.

Call Now Button
Facebook