projekty graficzne

 

PROJEKTY GRAFICZNE

LOGO, wizytówki, ulotki

Od ponad 20 lat zajmuję się szeroko pojętą grafiką. Obecnie wykonuję projekty graficzne dla firm z różnych branż oferując projekty logo, bannery do kampanii reklamowych, banery na strony internetowe, wizytówki firmowe.

Jeśli potrzebujesz logo, wizytówki lub innej grafiki, napisz do mnie i ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące Twoich oczekiwań. Tworzę nowoczesne projekty logo, wizytówek, banerów i innych grafik, kierując się przede wszystkim jakością i dbałością o każdy o detal.

Jeżeli niedawno założyłeś firmę i nie posiadasz jeszcze znaku graficznego (logo), będącego symbolem Twojej firmy, ani wizytówek ani też strony internetowej, mogę dla Ciebie wykonać wszystko kompleksowo, dopasowując wszystkie elementy tak, aby tworzyły spójną koncepcję kolorystyczną i graficzną.

projekty graficzne i projekt logo

Zamów logo na swoją stronę firmową!

Napisz do mnie i przedstaw swoje oczekiwania odnośnie znaku graficznego jaki chciałbyś posiadać. Opisz branżę w której działasz i której ma dotyczyć Twoje logo. Jeżeli masz sprecyzowane oczekiwania, opisz je. Dokładną wycenę otrzymasz po ustaleniu i omówieniu szczegółów.

wizytówki
Z

Wykonuję projekty LOGO wektorowe, oraz bitmapowe w rozdzielczości 300 dpi, nadające się do druku i projektów internetowych, takich jak strona internetowa.

Wizytówki oraz ulotki są nadal niezwykle ważnym elementem promocji firmy, jej usług lub produktów. Reklama drukowana, to także świetny element marketingowy oprócz reklamy w mediach cyfrowych. Warto to wykorzystać i zamówić nowoczesną wizytówkę, którą w każdej chwili będzie można przekazać na spotaniu biznesowym, konferencji, czy po prostu podczas rozmowy i spotkania z klientem.

kreatywne projekty dla Twojej firmy

ZAMÓW LOGO, BANNER, WIZYTÓWKĘ DLA SWOJEJ FIRMY

Potrzebujesz również nowoczesnej strony www?

Zajmuję się tworzeniem nowoczesnych stron internetowych dla osób prywatnych, firm i instytucji. Strony www wykonane są w opartciu o system CMS WordPress z DIVI.  Jeśli chciałbyś zamówić stronę dla swojej firmy w dobrej i przystępnej cenie, zapraszam serdecznie do kontaktu.

strony www wordpress