...

Profesjonalnie, z doświadczeniem

Tworzenie Stron WWW WordPress

Dlaczego warto posiadać stronę WWW?

Tworzenie stron www WordPress dla firm i instytucji a także dla osób prywatnych.

W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej dla firmy jest czymś tak normalnym i naturalnym jak posiadanie smartfona do kontaktu z klientami. Strona internetowa wykonana na systemie WordPress, będzie firmową wizytówką w internecie przez 24h/dobę i w każdej chwili można będzie zapoznać się z jej treścią. To jest niekwestionowany plus i atut posiadania własnej firmowej strony internetowej.

Nie musi to być od razu duża strona, czasem wystarczy po prostu niewielka, lecz nowoczesna strona www, na której firma może zaprezentować swoją ofertę, przedstawić produkty lub usługi potencjalnemu klientowi i nawiązać nowe kontakty.

My właśnie takie strony www tworzymy – nowoczesne, nieduże strony firmowe. Oferujemy Tworzenie stron www WordPress z motywem DIVI, dostosowane do urządzeń mobilnych, szyte na miarę i w bardzo dobrej, przystępnej cenie !

Jeśli będziesz posiadał swoją stronę internetową, będziesz mógł zamieścić jej adres na swojej wizytówce, ulotce, zaprosić na nią użytkowników Facebooka lub innych serwisów, reklamować ją i prezentować. Dzięki stronie www, możliwe będzie też nawiązywanie nowych kontaktów z potencjalnymi klientami.

Nie musisz się na tym znać.

Nie musisz martwić się o to, jak ma wygladać Twoja strona i gdzie ją zainstalować, oraz jak ma przebiegać cały proces realizacji Twojej strony www. Pomożemy i podpowiemy, jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości. Pokierujemy całym procesem od A do Z, aż do gotowej i działającej strony na serwerze.

tworzenie stron www WordPress

Zamów firmową stronę wizytówkę WordPress i bądź widoczny w internecie !

Napisz jakiej strony potrzebujesz – skontaktuj się z nami!

Tworzenie stron www WordPress – dobre strony w dobrej cenie !

Wykonujemy nowoczesne firmowe strony internetowe na systemie WORDPRESS z builderem DIVI. Możemy wykonać dla Twojej firmy stronę wizytówkę np. OnePage czyli stronę bez podstron, na której na głównej stronie będzie zawarta cała treść z podziałem na sekcje.

Możemy także wykonać firmową stronę www z tradycyjnymi zakładkami i podstronami np.: O nas, Oferta, Galeria, Kontakt.

Wykonane strony są responsywne, czyli w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych takich jak smartfon lub tablet.

Na Twojej stronie możemy zamieścić i wprowadzić m.in. takie elementy i funkcje jak np.: 

 • Animowane elementy strony ( niektóre grafiki, teksty )
 • Galeria zdjęć
 • Slajder ze zdjęciami w nagłówku strony
 • Formularz kontaktowy
 • Wysuwane zakładki linkujące do serwisów społecznościowych
 • Moduł szybkiego kontaktu telefonicznego w wersji mobilnej
 • Mapka dojazdu
 • Fav ikonka
 • Moduł YoastSEO – do pozycjonowania strony
 • Moduł rejestracji i logowania użytkowników do ukrytych treści na stronie.
 • Moduł rezerwacji terminu na kalendarzu
 • I inne

Powyższe funkcje to tylko propozycja tego, co można dodatkowo zainstalować na stronie WordPress. Ostatecznie wszelkie dodatkowe moduły, elementy strony i funkcje,  uzgadniane są z klientem jeszcze przed rozpoczęciem realizacji strony.

Tworzenie stron www WordPress

Już teraz, możesz mieć swoją stronę firmową wizytówkę.
To najlepszy moment żeby zamówić projekt i cieszyć się nowoczesną stroną w dobrej cenie.

Chciałbyś zamówić stronę www, lub masz pytania ?

Ustalimy szczegóły i prześlemy wycenę.

KLIKNIJ i zobacz, jak zamówić stronę i co musisz dostarczyć, żeby można było ją zrealizować.

Z

Jeżeli nie posiadasz domeny ani serwera dla strony www, to na życzenie do wykonanej strony możesz otrzymać hosting oraz domenę PL na pierwszy rok gratis. Jesteś zainteresowany? Zapytaj o szczegóły.

Hosting, serwer i domena
tłumaczenia
Z

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej wersji językowej na swojej stronie www, możesz ją także dodatkowo zamówić.

Koszt wykonania dodatkowej wersji językowej zależy od tego, jak rozbudowana ma być strona www w podstawowej wersji jezykowej.

Koszt stworzenia dodatkowej wersji jezykowej strony internetowej nie obejmuje wykonania tłumaczeń, tylko samo wykonanie strony www w wersji językowej i wprowadzenie otrzymanych od klienta i przetłumaczonych, gotowych do wstawienia na stronę tekstów.

Tłumaczeń wszystkich tekstów i elementów strony, dokonujesz we własnym zakresie i dostarczasz gotowe teksty. Pamiętaj, że wszystkie elementy strony www takie jak np. podpisy zdjęć, zakładki w menu, pola formularza kontaktowego, powiadomienia generowane przez moduły strony, itd, także muszą być przetłumaczone.

Optymalizacja strony www – po co i dlaczego?

Tworzenie stron www WordPress to pierwszy etap. W kolejnym etapie, warto wykonać jej optymalizację. Optymalizacja strony www, zwłaszcza jeżeli planujesz ją pozycjonować potrzebna jest po to, aby przyspieszyć jej działanie i ładowanie. Google przywiązuje uwagę do szybkości ładowania strony i optymalizacji, co może mieć wpływ także na późniejsze wyniki w pozycjonowaniu i promowaniu strony.

Wstępna optymalizacja już w trakcie realizacji

Już na etapie wykonywania strony, staramy się optymalizować te najbardziej widoczne elementy, które najczęściej pojawiają się na stronie i które najbardziej mogą ją obciążyć i spowolnić. Mowa tu oczywiście o zdjęciach. Zdjęcia są kompresowane, ustawiana jest przyjazna nazwa pliku i oczywiście dodawany opis ALT.

Jeśli dostarczasz gotowe teksty, staramy się ustawiać nagłówki, tyworzyć akapity, ewentualnie pogrubienia najważniejszych fraz. Taka optymalizacja nie wpływa na wydajność ale ma znaczenie w przypadku SEO.

optymalizacja stron www WordPress

Jak zamówić stronę www ?

Jeśli jesteś już zdecydowany na współpracę z nami i chciałbyś zamówić swoją stronę www WordPress, zobacz poniżej jak przebiega współpraca.

Współpraca na prostych zasadach:

 1. Składasz zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub e-mail.
 2. Uzgadniamy szczegóły dotyczące nazw zakładek w menu, kolorystyki, ilości zdjęć, itd.
 3. Przesyłamy wycenę e-mailem. 
 4. Jeśli akceptujesz koszty, zamawiasz stronę i podpisujemy Umowę.
 5. Przy większych projektach wpłacasz 50% kwoty.
 6. Przesyłasz materiały do strony (patrz niżej: „Co musisz dostarczyć” ).
 7. Zależnie od wielkosci realizowanego projektu, w przeciągu kilku – kilkunastu dni roboczych, otrzymasz link do wglądu w projekt strony na serwerze roboczym.
 8. Jeśli projekt wymaga poprawek, przesyłasz listę zmian i są one nanoszone na stronę.
 9. Po akceptacji i zatwierdzeniu strony, wpłacasz resztę należności, przesyłasz dane do swojego serwera i strona jest instalowana na Twoim serwerze.
 10. Otrzymujesz fakturę VAT.
jak zamówić stronę www WordPress

Co musisz dostarczyć ?

co muszę dostarczyć

Po zamówieniu strony www, musisz dostarczyć :

 • Wszystkie gotowe teksty i zdjęcia na poszczególne podstrony. W przypadku zdjęć, możemy również zaproponować darmowe zdjęcia z serwisu Pixabay, jeśli będą odpowiednie dostępne i jeśli spełnią Twoje oczekiwania. Ewentualnie za dodatkową opłatą, możemy zakupić zdjęcia z płatnego banku zdjęć.
 • Nazwy wszystkich zakładek do menu (np.: O nas, Kontakt, itp.).
 • Logo ( nie posiadasz logo? – KLIKNIJ ).
 • Zdjęcia do galerii ( jeśli zamówiłeś galerię ).
 • Wszelkie inne materiały, które chcesz aby znalazły się na stronie.
 • Musisz dostarczyć swoje zdjęcia do slajdera / banera lub możemy wybrać coś z darmowych banków zdjęć typu Pixabay, lub płatnych banków zdjęć za dodatkową opłatą.
 • UWAGA – W przypadku formularza kontaktowego na stronie, jeśli chesz aby był zgodny z RODO, musisz dostarczyć gotowy tekst zgodny z RODO o przetwarzaniu danych osobowych, który zostanie zamieszczony pod formularzem.
 • Możesz dostarczyć też gotowy tekst Polityki Prywatności do zamieszczenia na stronie.

W przypadku, gdy zamówiłeś także wykonanie wersji językowej strony, musisz dostarczyć gotowe tłumaczenia do wprowadzenia na stronę. Wszystkie elementy strony włącznie z podpisami zdjęć, nazwami zakładek w menu, tłumaczeniem pól formularza kontaktowego itd, musisz przetłumaczyć we własnym zakresie i dostarczyć gotowe tłumaczenia do wprowadzenia na stronę.

MASZ PYTANIA ?

Call Now Button
Facebook
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.