Tworzenie stron www

Nowoczesne, responsywne strony internetowe, dostosowane do urządzeń mobilnych.

Tworzenie stron www

Od wielu lat zajmuję się tworzeniem nowoczesnych stron www. Kiedyś były to głównie strony html, dziś większość stron posiada panel administracyjny do zarządzania treścią, a czasem też elementami strony, tak jak np. CMS WordPress DIVI.

W dzisiejszych czasach strona www stanowi ważne i potężne narzędzie do kontaktów z potencjalnymi klientami. Nowoczesna, dostosowana do urządzeń mobilnych (responsywna) strona, którą można wyświetlić na dowolnym urządzeniu takim jak komputer, tablet lub smartfon, to istotny i ważny element w prezentacji firmy, jej usług i produktów w internecie. Funkcjonalność i przejrzystość strony www, oraz jej jakość i prezentacja wizualna, odgrywają niewątpliwie dużą rolę rolę w przyciąganiu i skupieniu uwagi klienta na prezentowanej na stronie ofercie.

Zajmuję się tworzeniem stron w oparciu system WordPress z motywem DIVI. Przede wszystkim skupiam się na firmowych stronach wizytówkach, które pozwalają w szybki i nowoczesny sposób zaistnieć firmie w sieci i zaprezentować swoją ofertę potencjalnym klientom. Od wielu lat wykonane przeze mnie strony, wspierają moich klientów w promowaniu ich produktów oraz usług. Do każdego projektu podchodzę zawsze indywidualnie, ponieważ każdy projekt to najczęściej inna tematyka i inne oczekiwania klienta. Stawiam przede wszystkim na jakość, zarówno w kwestii technicznej tworzonego projektu, wizualnej, jak i w kwestii obsługi klienta, oferując zaangażowanie z mojej strony, oraz możliwość wsparcia w rozbudowie lub dalszych modyfikacjach strony.

Jeżeli chcesz zaistnieć w internecie, zaprezentować w sposób nowoczesny swoje usługi, skontaktuj się ze mną. Zapraszam serdecznie do współpracy!

Oferuję tworzenie stron www w bardzo prostym i wygodnym dla klienta schemacie współpracy:

Wstęp i formalności

Kontakt i uzgodnienie szczegółów projektu – kolorystyka, zawartość strony, ilość zakładek w menu, funkcjonalność, itp.

 

Ustalenie kosztów i terminu realizacji. Akceptacja warunków przez Klienta.

 

Spisanie specyfikacji projektu i podpisanie umowy z klientem.

Realizacja projektu

Realizacja projektu z możliwością wglądu w postęp prac. Instalacja strony na serwerze testowym.
Wprowadzenie ewentualnych korekt i poprawek przesłanych przez klienta.
Zatwierdzenie projektu przez Klienta, rozliczenie i uruchomienie strony na serwerze docelowym.

 

Największe atuty:

 

wieloletnie doświadczenie

indywidualne podejście

szybki kontakt z klientem

uczciwość i rzetelność

h

Faktura VAT

Funkcjonalne strony internetowe CMS z panelem do zarządzania treścią.

Strony WordPress DIVI

Wykonywane strony oparte są o nowoczesny system CMS WordPress z zastosowaniem motywu DIVI. Pozwala to na budowanie bardzo elastycznych, dynamicznych stron internetowych, które posiadać mogą ciekawe efekty wizualne takie jak np. paralaxa, animowane elementy treści lub obrazy. Wiele elementów strony można animować, co nadaje stronie nowoczesny i efektowny charakter. Każda strona wykonana na systemie WordPress jest responsywna, tzn. jest dostosowana do urządzeń mobilnych takich jak tablet czy smartfon. Dzięki zaawansowanemu motywowi DIVI na którym powstają strony, po zalogowaniu się do panelu, możemy skorzystać z dwóch możliwości edycji strony – albo poprzez tradycyjny panel administracyjny, albo bezpośrednio na stronie poprzez rozbudowany edytor wizualny. Możemy więc wygodnie zmieniać poszczególne elementy strony oraz treści i zdjęcia. Możemy w szerokim zakresie, kształtować wygląd swojej strony.

System WordPress z motywem DIVI nadaje się najbardziej do budowania firmowych stron internetowych. Każda strona w trakcie realizacji umieszczana jest na tymczasowym serwerze, dzięki temu klient może oglądać i nadzorować pracę oraz uzgadniać ewentualne korekty i zmiany na stronie w trakcie prac.

Call Now Button
Facebook