Usługi komputerowe

Naprawa systemu Windows, usuwanie wirusów, czyszczenie komputera

usługi komputerowe

Usługi komputerowe

Usługi komputerowe Warszawa, szybko i solidnie.

Kiedy komputer odmawia posłuszeństwa, system zwalnia lub co gorsze na komputerze pojawił się wirus i utrudnia lub uniemożliwia pracę na komputerze, potrzebna jest pomoc i szybki ratunek. Oferuj usługi komputerowe związane z komputerami PC i systemem Windows na terenie Warszawy.

Jeżeli nie możesz uruchomić komputera, system się nie uruchamia, odmawia posłuszeństwa i nie możesz dostać się do danych zapisanych na dysku, skontaktuj się z nami.

A może potrzebujesz po prostu odświeżyć i wgrać nowy system Windows na komputer lub zmodernizować komputer np. poprzez wymianę dysku, pamięci lub karty graficznej? Zapraszamy do kontaktu.

Usługi komputerowe Warszawa Bielany

Oferuję usługi związane z komputerami PC z systemem Windows:

serwis komputerowy

 

  • usuwanie wirusów
  • instalację/aktualizację systemu Windows
  • instalację i aktualizację programów i sterowników
  • czyszczenie systemu i optymalizacja
  • czyszczenie komputera
  • wymiana dysków twardych, napędów optycznych, pamięci, karty graficznej
  • przenoszenie danych / zgranie danych
  • formatowanie dysków i zakładanie partycji
  • sprawdzanie napięć zasilacza
  • test pamięci i dysków

Możliwy odbiór sprzętu z domu klienta na terenie Warszawy

Potrzebujesz strony internetowej dla swojej firmy?

zobacz dalej

Funkcjonalne strony internetowe CMS z panelem do zarządzania treścią.

Wordpress

Strony WordPress

Wykonywane strony oparte są najczęściej o nowoczesny system CMS WordPress z zastosowaniem motywu DIVI. Pozwala to na budowanie bardzo elastycznych, dynamicznych stron internetowych, które posiadać mogą ciekawe efekty wizualne takie jak np. paralaxa, animowane elementy treści lub obrazy. Wiele elementów strony można animować, co nadaje stronie nowoczesny i efektowny charakter. Każda strona wykonana na systemie WordPress jest responsywna, tzn. jest dostosowana do urządzeń mobilnych takich jak tablet czy smartfon.

Dzięki edytorowi DIVI, na którym powstają strony, po zalogowaniu się do panelu, możemy skorzystać z dwóch możliwości edycji strony – albo poprzez tradycyjny panel administracyjny, albo bezpośrednio na stronie poprzez rozbudowany edytor wizualny. Możemy więc wygodnie zmieniać poszczególne elementy strony oraz treści i zdjęcia, możemy zatem w bardzo szerokim zakresie, kształtować wygląd swojej strony.

System WordPress z motywem DIVI nadaje się najbardziej do budowania firmowych stron internetowych. Każda strona w trakcie realizacji umieszczana jest na tymczasowym serwerze, dzięki temu klient może oglądać i nadzorować pracę oraz uzgadniać ewentualne korekty i zmiany na stronie w trakcie prac.

Call Now Button
Facebook