google-site-verification=SpXGj-wWiYeaH6uhvHWw-fG_wQPL5smJSDTzzHUFmrQ
+48 501-959-450 kontakt@webroom.pl

Projektowanie stron www

Nowoczesne, responsywne strony internetowe, dostosowane do urządzeń mobilnych

Tworzenie stron www

Tworzenie stron www

Tworzenie nowoczesnych stron internetowych.

Od ponad 19 lat zajmuję się tworzeniem nowoczesnych stron www. Kiedyś były to głównie strony html, dziś większość stron posiada panel administracyjny do zarządzania treścią a czasem też elementami strony, tak jak np WordPress DIVI.

W dzisiejszych czasach strona www, stanowi ważne i potężne narzędzie do kontaktów z potencjalnymi klientami. Nowoczesna, dostosowana do urządzeń mobilnych (responsywna) strona, którą można wyświetlić na dowolnym urządzeniu takim jak komputer, tablet lub smartfon, to istotny i ważny element w prezentacji firmy, jej usług i produktów w internecie. Funkcjonalność i przejrzystość strony www, oraz jej jakość i prezentacja wizualna, odgrywają niewątpliwie dużą rolę rolę w przyciąganiu i skupieniu uwagi klienta na prezentowanej na stronie ofercie.

Zajmuję się tworzeniem stron w oparciu system WordPress z motywem DIVI. Od wielu lat wykonane przeze mnie strony, wspierają moich klientów w promowaniu ich produktów oraz usług. Do każdego projektu podchodzę zawsze indywidualnie, ponieważ każdy projekt to najczęściej inna tematyka i inne oczekiwania klienta. Stawiam przede wszystkim na jakość, zarówno w kwestii technicznej tworzonego projektu, jak i w kwestii obsługi klienta, oferując klientom zaangażowanie z mojej strony, oraz możliwość wsparcia w rozbudowie lub dalszych modyfikacjach strony. 

Oferuję tworzenie stron www w bardzo prostym i wygodnym dla klienta schemacie współpracy:

Kontakt i ustalenie kosztów realizacji.

 

Uzgodnienie szczegółów projektu ( kolorystyka, zawartość strony, funkcjonalność, itp. ).

 

Spisanie umowy z klientem.

Realizacja z możliwością wglądu w postęp prac.

 

Wprowadzenie ewentualnych korekt i poprawek przesłanych przez klienta.

 

Uruchomienie strony na serwerze docelowym.

Potrzebujesz hostingu i domeny dla swojej strony? Stale współpracuję z firmą hostingową z wieloletnim doświadczeniem i do każdej wykonanej strony, mogę zaproponować miejsce na serwerze oraz domenę PL na pierwszy rok gratis. 

 

Największe atuty:

 

kilkunastoletnie doświadczenie

indywidualne podejście do klienta i realizowanych projektów

szybki kontakt z klientem

uczciwość i rzetelność

h

Faktura VAT

Funkcjonalne strony internetowe CMS z panelem do zarządzania treścią.

Strony WordPress DIVI

Wykonywane strony oparte są o nowoczesny system CMS WordPress z zastosowaniem motywu DIVI. Pozwala to na budowanie bardzo elastycznych, dynamicznych stron internetowych, które posiadać mogą ciekawe efekty wizualne takie jak np. paralaxa, animowane elementy treści lub obrazy. Wiele elementów strony można animować, co nadaje stronie nowoczesny i efektowny charakter. Każda strona wykonana na systemie WordPress jest responsywna, tzn. jest dostosowana do urządzeń mobilnych takich jak tablet czy smartfon. Dzięki zaawansowanemu motywowi DIVI na którym powstają strony, po zalogowaniu się do panelu, możemy skorzystać z dwóch możliwości edycji strony – albo poprzez tradycyjny panel administracyjny, albo bezpośrednio na stronie poprzez rozbudowany edytor wizualny. Możemy więc wygodnie zmieniać poszczególne elementy strony oraz treści i zdjęcia. Możemy w szerokim zakresie, kształtować wygląd swojej strony.

System WordPress z modułem DIVI nadaje się najbardziej do budowania firmowych stron internetowych. Każda strona w trakcie realizacji umieszczana jest na tymczasowym serwerze, dzięki temu klient może oglądać i nadzorować pracę oraz uzgadniać ewentualne korekty i zmiany na stronie w trakcie prac.

Przedstawione na stronie internetowej informacje, mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Call Now Button