...

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze

Referencje

Joanna Karpeta
Joanna Karpeta
2021-12-20
Zweryfikowana
Korzystałam z usług pozycjonowania organicznego. Efekt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, bo nawet po zakończeniu współpracy i mojego zaniedbania ruchu na stronie, witryna wciąż się wysoko pozycjonuje i przyciąga Klientów. Pan Bohdan, który się opiekował moją stroną jest osobą profesjonalną i znającą się na rzeczy, a co najważniejsze jest przy tym empatyczny i nienachalny - nie wymusza rozwiązań, których klient nie chce, nie zarzuca specjalistycznym słownictwem, szanuje, że ma do czynienia z laikiem i potrafi wszystko jasno wytłumaczyć. Wracam teraz z kolejnym zleceniem i jestem pewna nowego sukcesu.
Sławek Sękowski
Sławek Sękowski
2021-12-03
Zweryfikowana
Agata Lantner
Agata Lantner
2021-08-30
Zweryfikowana
Poznałam Pana Bohdana przy okazji współpracy z inną firmą i to właśnie tamte doświadczenia przesądziły o moim wyborze, jeśli chodzi o zaistnienie tworzonej przeze mnie szkoły języka angielskiego w Internecie. Widząc w jaki sposób Pan Bohdan podchodzi do swoich klientów i powierzonych zadań, po prostu nie mogłam dokonać innego wyboru 🙂 Pan Bohdan wykonał więc zarówno stronę internetową mojej szkoły języka angielskiego, jak i w tej chwili zajmuje się jej pozycjonowaniem w Internecie. Jest również twórcą logo szkoły English Corner. And last, but not least - Pan Bohdan jest nie tylko świetnym specjalistą w obszarach, którymi się zajmuje. Jest również niesłychanie rzetelnym i odpowiedzialnym człowiekiem, na którym zawsze można polegać. Jeżeli zatem poszukujesz profesjonalnej usługi - czy do stworzenia, czy pozycjonowania Twojej strony internetowej - z pełną świadomością polecam Webroom i Pana Bohdana!
Sylwia B
Sylwia B
2021-08-26
Zweryfikowana
Bardzo profesjonalne, a jednocześnie "ludzkie" podejście do klienta (szczególnie takiego, co zupełnie nie zna się na pozycjonowaniu i działaniu stron internetowych). Zawsze uzyskuje odpowiedź, wskazówkę lub instrukcję na zadane pytanie. Mocno polecam!!
Tomasz Borejko (Rex)
Tomasz Borejko (Rex)
2021-08-25
Zweryfikowana
Bardzo, dobra firma. 5 lat temu zrobili nam firmową stronę i nadal zawsze mogę liczyć na support. Duży plus za szybki czas realizacji i doradzenie w sprawie wyboru technologii. Zrobili nam też logo, klijenci je lubią! POLECAM
Mienio
Mienio
2021-08-24
Zweryfikowana
Pan Bohdan jest nadczłowiekiem, a jego firma to nadfirma 🙂 Można liczyć zawsze i wszędzie na pomoc, często zdarzało się, że zmuszony byłem prosić o rzeczy spoza zakresu umowy i nigdy nie zostawiono mnie bez pomocy. Pozycjonowanie bardzo rozwinęło moja firmę, a że stroną nie ma żadnych kłopotów, a jak są, to przecież zawsze jest webroom na straży porządku:) bardzo gorąco polecam to mało powiedziane. <3<3<3

Bardzo profesjonalne, a jednocześnie „ludzkie” podejście do klienta (szczególnie takiego, co zupełnie nie zna się na pozycjonowaniu i działaniu stron internetowych). Zawsze uzyskuje odpowiedź, wskazówkę lub instrukcję na zadane pytanie. Mocno polecam!!

Port Fitness

www.port-fitness.pl

Z Firmą współpracuję od wielu lat, wykonała dla nas strony dla różnych instytucji. Mieliśmy różne indywidualne pomysły na moduły, zapisy przez Internet, ankiety, indywidualne kalendarze i inne dodatki.

Wszystko zostało wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Praktycznie nie było pomysłu, którego Firma by nie wykonała. I to w bardzo przystępnej cenie. Wszystko na czas, zgodnie z umową. Wysoki profesjonalizm, łatwość komunikacji i porozumienia, wysoka kultura osobista – to atuty Firmy.

Co najważniejsze Firma po wykonaniu usługi, nie zostawia klienta samego sobie. Zawsze można liczyć na radę, modernizacje, udoskonalenia. Współpracowałem z kilkoma firmami w tym zakresie. Ta zdecydowanie jest na pierwszym miejscu. Trwam wiernie od kilku, a nawet może kilkunastu lat. Bardzo polecam.

Zadowolenie oglądających wykonane strony i korzystających z jej modułów jest potwierdzeniem bardzo dobrego wyboru tej właśnie Firmy.

KLO w Lidzbarku Warmińskim

www.liceumlidzbark.pl

Z Webroom współpracujemy od 2016r., kiedy to zleciliśmy projekt logo naszej spółki. Bardzo zadowoleni ze współpracy, zamówiliśmy następnie projekt i wykonanie strony firmowej, oraz logo znaku towarowego do naszego pierwszego produktu.

Osobiście polecam Webroom, jako solidnego partnera. Robią robotę!

ChipCraft CEO

www.chipcraft-ic.com

Polecam serdecznie Webroom bo pracują rzetelnie, kreatywnie, na czas, szybko i w pełni odpowiedzialnie w stosunku do klienta. Ekipa ma wyczucie artystyczne, gust i umiejętność dopasowania oferty się do oczekiwań klienta. Moim zamówieniem była strona internetowa i wizytówki. Projekt i wykończenie otrzymałam na czas, pięknie zaprojektowane, starannie wykonane, zainstalowane na serwerze i w pełni działające i dostosowane do samodzielnego administrowania.

W czasie tworzenia strony wszystkie poprawki były nanoszone szybko i bez błędów. Wizytówki wyszły wspaniale, w pięknych kolorach i dostosowane do druku.

Szczególne brawa i podziękowania za wspaniały kontakt z klientem, za zbudowanie wzajemnego zaufania, za bardzo jasne tłumaczenie wszystkiego i cierpliwość dla laika

Kala Luna Temple

www.kalalunatemple.com.pl

Firma Adamczyk sp. z o.o. właściciel marki Showdog z przyjemnością poleca usługi Webroom, z którą współpracuje od 10 lat!

Przez ten okres otrzymywaliśmy merytoryczne wsparcie, projekt i opiekę nad naszą stroną www, doradztwo w wielu dodatkowych usługach m.in z dziedziny marketingu internetowego.
Przez cały czas współpracy firma Webroom dała się poznać jako rzetelny, terminowy i troskliwy partner. Nigdy nie było problemu nie do rozwiązania. Webroom zawsze miał czas i uwagę by zająć się każda sprawą, nawet taką błahą z punktu widzenia profesjonalistów. To buduje zaufanie, relacje, które w zagonionych czasach są największą wartością.

Każdy, kto stawia na wysoką jakość projektów stron www, ich pozycjonowania oraz promocji marketingowej, powinien skorzystać z usług Webroom.

Adamczyk sp. z.o.o.

www.show-dog.pl

Wind Hunter to firma zajmująca się szkoleniami żeglarskimi i motorowodnymi w Gdańsku. Organizujemy też rejsy morskie na wodach całego świata, regaty i inne imprezy żeglarskie, w tym młodzieżowe obozy żeglarskie na Mazurach.

Nasza Firma prężnie zaczęła rozwijać się od roku 2018, pomimo działalności prowadzonej od czerwca 2016. Dlaczego dopiero wtedy? Gdyż od wtedy współpracujemy z Panem Bohdanem z Webroom.pl. Zaprojektował i stworzył naszą stronę internetową, oraz zadbał o pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach. Te działania przyniosły efekty, które znacząco przerosły nasze oczekiwania.

Pan Bohdan jest osobą na której zawsze można polegać. Wielokrotnie w przypadku nagłej awarii lub problemu technicznego ze stroną zdarzało mi się dzwonić z prośbą o pomoc i nigdy nie spotkałem się z odmową, oraz nigdy nie pozostawiono mnie z problemem samego i bez pomocy.
Gorąco polecam współpracę z WEBROOM i Panem Bohdanem. To zawsze profesjonalne podejście i rzeczowe rozwiązanie problemów i kłopotów.

Wind Hunter

www.wind-hunter.pl

Potrzebujesz dodatkowo nowoczesnej strony?

Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla firm i instytucji, oparte o system CMS WordPress z builderem DIVI.  Jeśli chciałbyś zamówić stronę dla swojej firmy w dobrej i przystępnej cenie, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Nowoczesne strony www WordPress
Call Now Button
Facebook
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.