opinie klientów - Referencje

REFERENCJE

OPINIE KLIENTÓW DOTYCZĄCE WSPÓŁPRACY

Doskonała
Na podstawie 10 opinii
Piotr Duksa
Piotr Duksa
2023-04-14
Z Firmą współpracuję od kilku dobrych już lat. Zaprojektowała i wykonała ona dla nas kilka stron internetowych. Także i w tym roku postanowiliśmy odświeżyć swój wizerunek, prosząc o wsparcie WEBROOM. Z usługi jesteśmy bardzo zadowoleni. Strona została wykonana zgodnie z naszymi oczekiwania i sugestiami, także z wykorzystaniem wielu ciekawych pomysłów i rozwiązań Firmy. Profesjonalizm, fachowość, bardzo dobra komunikacja, życzliwość, umiejętność wsłuchiwania się w oczekiwania klienta i ich realizacja, szybkość działania - to wizytówka i marka Firmy. Gorąco polecam. Piotr Duksa, dyrektor Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Lidzbarku Warmińskim
Stanisław Kołaciński
Stanisław Kołaciński
2023-02-03
Pełen profesjonalizm i widoczne efekty. Ciekawe pomysły i doradztwo. Zdecydowanie polecam.
Tomasz Sieciechowicz
Tomasz Sieciechowicz
2023-01-26
Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji strony własnej działalności/biznesu, sprawnej i skutecznej komunikacji podczas realizacji projektu zdecydowanie polecam Pana Bohdana.
Barbara Mierzewicz
Barbara Mierzewicz
2023-01-25
Webroom - POLECAM! Współpracujemy razem już 10 lat - tak się dzieje, gdy profesjonalista współpracuje z profesjonalistą. W tym czasie Webroom 2 razy wykonał mi stronę internetową i cały ten czas dba o dobre wypozycjonowanie moich treści i o wszystko, czego potrzeba w utrzymaniu strony na najwyższym i merytorycznym, dla pozycjonowania, poziomie. Poza tym zawsze mam pomoc w czymkolwiek, co dotyczy wyglądu strony, zarządzania panelem edycji, aktualizacji i jakichkolwiek potrzebnych zmian. I jasność w tłumaczeniu wszystkiego, co potrzeba wytłumaczyć laikowi :) I jeszcze jest między nami dobry kontakt osobisty, co jest niezwykle ważne w rozwijaniu naszej owocnej współpracy. Polecam, Tantra w Kala Luna Temple
Dorota Kozioł
Dorota Kozioł
2023-01-12
Bardzo sprawna realizacja :)
Sławomir Sękowski
Sławomir Sękowski
2021-12-03
Agata Lantner
Agata Lantner
2021-08-30
Poznałam Pana Bohdana przy okazji współpracy z inną firmą i to właśnie tamte doświadczenia przesądziły o moim wyborze, jeśli chodzi o zaistnienie tworzonej przeze mnie szkoły języka angielskiego w Internecie. Widząc w jaki sposób Pan Bohdan podchodzi do swoich klientów i powierzonych zadań, po prostu nie mogłam dokonać innego wyboru :) Pan Bohdan wykonał więc zarówno stronę internetową mojej szkoły języka angielskiego, jak i w tej chwili zajmuje się jej pozycjonowaniem w Internecie. Jest również twórcą logo szkoły English Corner. And last, but not least - Pan Bohdan jest nie tylko świetnym specjalistą w obszarach, którymi się zajmuje. Jest również niesłychanie rzetelnym i odpowiedzialnym człowiekiem, na którym zawsze można polegać. Jeżeli zatem poszukujesz profesjonalnej usługi - czy do stworzenia, czy pozycjonowania Twojej strony internetowej - z pełną świadomością polecam Webroom i Pana Bohdana!
Tomasz Borejko (Rex)
Tomasz Borejko (Rex)
2021-08-25
Bardzo, dobra firma. 5 lat temu zrobili nam firmową stronę i nadal zawsze mogę liczyć na support. Duży plus za szybki czas realizacji i doradzenie w sprawie wyboru technologii. Zrobili nam też logo, klijenci je lubią! POLECAM
Mienio
Mienio
2021-08-24
Pan Bohdan jest nadczłowiekiem, a jego firma to nadfirma :) Można liczyć zawsze i wszędzie na pomoc, często zdarzało się, że zmuszony byłem prosić o rzeczy spoza zakresu umowy i nigdy nie zostawiono mnie bez pomocy. Pozycjonowanie bardzo rozwinęło moja firmę, a że stroną nie ma żadnych kłopotów, a jak są, to przecież zawsze jest webroom na straży porządku:) bardzo gorąco polecam to mało powiedziane. <3<3<3

Nieraz zastanawiam się, dlaczego są firmy, które nie dotrzymują umów, przesuwają terminy i unikają kontaktu z Klientami. Doszedłem do wniosku, że po prostu prowadzą je osoby, których wartości totalnie nie są tożsame z moimi. Pan Bohdan, który stoi na czele firmy Webroom wybitnie wyróżnia się spośród działalności, które chcą tylko „odbębnić swoje i zgarnąć pieniądze”. Przez wiele lat naszej współpracy, zawsze mogłem liczyć na pełne zaangażowanie, błyskawiczny i uprzejmy kontakt, ponad przeciętne projekty stron internetowych. Wartości na szczęście się nie zmieniły jednak technologie cały czas idą do przodu, dlatego każda moja nowa strona jest nowocześniejsza i lepsza od podobnych u konkurencji.

Dlatego wydatek na stronę www, lepiej potraktować jako dobrą inwestycję, której koszt w przypadku projektu w Webroom bardzo szybko się zwróci. Więc jeżeli czytasz tą opinię drogi internauto/internautko to bardzo się cieszę, że mogłem Ci pomóc. Porozmawiaj lub popisz z Panem Bohdanem to przekonasz się, że to nie tylko wysokiej klasy specjalista ale i swój Człowiek! 😊

ShowDog

www.showdog.pl

Bardzo profesjonalne, a jednocześnie „ludzkie” podejście do klienta (szczególnie takiego, co zupełnie nie zna się na pozycjonowaniu i działaniu stron internetowych). Zawsze uzyskuje odpowiedź, wskazówkę lub instrukcję na zadane pytanie. Mocno polecam!!

Port Fitness

www.port-fitness.pl

Z Firmą współpracuję od wielu lat, wykonała dla nas strony dla różnych instytucji. Mieliśmy różne indywidualne pomysły na moduły, zapisy przez Internet, ankiety, indywidualne kalendarze i inne dodatki.

Wszystko zostało wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Praktycznie nie było pomysłu, którego Firma by nie wykonała. I to w bardzo przystępnej cenie. Wszystko na czas, zgodnie z umową. Wysoki profesjonalizm, łatwość komunikacji i porozumienia, wysoka kultura osobista – to atuty Firmy.

Co najważniejsze Firma po wykonaniu usługi, nie zostawia klienta samego sobie. Zawsze można liczyć na radę, modernizacje, udoskonalenia. Współpracowałem z kilkoma firmami w tym zakresie. Ta zdecydowanie jest na pierwszym miejscu. Trwam wiernie od kilku, a nawet może kilkunastu lat. Bardzo polecam.

Zadowolenie oglądających wykonane strony i korzystających z jej modułów jest potwierdzeniem bardzo dobrego wyboru tej właśnie Firmy.

KLO w Lidzbarku Warmińskim

www.liceumlidzbark.pl

Z Webroom współpracujemy od 2016r., kiedy to zleciliśmy projekt logo naszej spółki. Bardzo zadowoleni ze współpracy, zamówiliśmy następnie projekt i wykonanie strony firmowej, oraz logo znaku towarowego do naszego pierwszego produktu.

Osobiście polecam Webroom, jako solidnego partnera. Robią robotę!

ChipCraft CEO

www.chipcraft-ic.com

Polecam serdecznie Webroom bo pracują rzetelnie, kreatywnie, na czas, szybko i w pełni odpowiedzialnie w stosunku do klienta. Ekipa ma wyczucie artystyczne, gust i umiejętność dopasowania oferty się do oczekiwań klienta. Moim zamówieniem była strona internetowa i wizytówki. Projekt i wykończenie otrzymałam na czas, pięknie zaprojektowane, starannie wykonane, zainstalowane na serwerze i w pełni działające i dostosowane do samodzielnego administrowania.

W czasie tworzenia strony wszystkie poprawki były nanoszone szybko i bez błędów. Wizytówki wyszły wspaniale, w pięknych kolorach i dostosowane do druku.

Szczególne brawa i podziękowania za wspaniały kontakt z klientem, za zbudowanie wzajemnego zaufania, za bardzo jasne tłumaczenie wszystkiego i cierpliwość dla laika

Kala Luna Temple

www.kalalunatemple.com.pl

Firma Adamczyk sp. z o.o. właściciel marki Showdog z przyjemnością poleca usługi Webroom, z którą współpracuje od 10 lat!

Przez ten okres otrzymywaliśmy merytoryczne wsparcie, projekt i opiekę nad naszą stroną www, doradztwo w wielu dodatkowych usługach m.in z dziedziny marketingu internetowego.
Przez cały czas współpracy firma Webroom dała się poznać jako rzetelny, terminowy i troskliwy partner. Nigdy nie było problemu nie do rozwiązania. Webroom zawsze miał czas i uwagę by zająć się każda sprawą, nawet taką błahą z punktu widzenia profesjonalistów. To buduje zaufanie, relacje, które w zagonionych czasach są największą wartością.

Każdy, kto stawia na wysoką jakość projektów stron www, ich pozycjonowania oraz promocji marketingowej, powinien skorzystać z usług Webroom.

Adamczyk sp. z.o.o.

www.show-dog.pl

Wind Hunter to firma zajmująca się szkoleniami żeglarskimi i motorowodnymi w Gdańsku. Organizujemy też rejsy morskie na wodach całego świata, regaty i inne imprezy żeglarskie, w tym młodzieżowe obozy żeglarskie na Mazurach.

Nasza Firma prężnie zaczęła rozwijać się od roku 2018, pomimo działalności prowadzonej od czerwca 2016. Dlaczego dopiero wtedy? Gdyż od wtedy współpracujemy z Panem Bohdanem z Webroom.pl. Zaprojektował i stworzył naszą stronę internetową, oraz zadbał o pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach. Te działania przyniosły efekty, które znacząco przerosły nasze oczekiwania.

Pan Bohdan jest osobą na której zawsze można polegać. Wielokrotnie w przypadku nagłej awarii lub problemu technicznego ze stroną zdarzało mi się dzwonić z prośbą o pomoc i nigdy nie spotkałem się z odmową, oraz nigdy nie pozostawiono mnie z problemem samego i bez pomocy.
Gorąco polecam współpracę z WEBROOM i Panem Bohdanem. To zawsze profesjonalne podejście i rzeczowe rozwiązanie problemów i kłopotów.

Wind Hunter

www.wind-hunter.pl

Potrzebujesz nowoczesnej strony www?

Tworzę nowoczesne strony internetowe dla firm i instytucji, oparte o system CMS Wordpress z builderem DIVI.  Jeśli chciałbyś zamówić stronę dla swojej firmy w dobrej i przystępnej cenie, zapraszam serdecznie do kontaktu.

jak zamówić stronę www Wordpress