Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze

Referencje

Bardzo profesjonalne, a jednocześnie „ludzkie” podejście do klienta (szczególnie takiego, co zupełnie nie zna się na pozycjonowaniu i działaniu stron internetowych). Zawsze uzyskuje odpowiedź, wskazówkę lub instrukcję na zadane pytanie. Mocno polecam!!

Port Fitness

www.port-fitness.pl

Z Firmą współpracuję od wielu lat, wykonała dla nas strony dla różnych instytucji. Mieliśmy różne indywidualne pomysły na moduły, zapisy przez Internet, ankiety, indywidualne kalendarze i inne dodatki.

Wszystko zostało wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Praktycznie nie było pomysłu, którego Firma by nie wykonała. I to w bardzo przystępnej cenie. Wszystko na czas, zgodnie z umową. Wysoki profesjonalizm, łatwość komunikacji i porozumienia, wysoka kultura osobista – to atuty Firmy.

Co najważniejsze Firma po wykonaniu usługi, nie zostawia klienta samego sobie. Zawsze można liczyć na radę, modernizacje, udoskonalenia. Współpracowałem z kilkoma firmami w tym zakresie. Ta zdecydowanie jest na pierwszym miejscu. Trwam wiernie od kilku, a nawet może kilkunastu lat. Bardzo polecam.

Zadowolenie oglądających wykonane strony i korzystających z jej modułów jest potwierdzeniem bardzo dobrego wyboru tej właśnie Firmy.

KLO w Lidzbarku Warmińskim

www.liceumlidzbark.pl

Z Webroom współpracujemy od 2016r., kiedy to zleciliśmy projekt logo naszej spółki. Bardzo zadowoleni ze współpracy, zamówiliśmy następnie projekt i wykonanie strony firmowej, oraz logo znaku towarowego do naszego pierwszego produktu.

Osobiście polecam Webroom, jako solidnego partnera. Robią robotę!

ChipCraft CEO

www.chipcraft-ic.com

Polecam serdecznie Webroom bo pracują rzetelnie, kreatywnie, na czas, szybko i w pełni odpowiedzialnie w stosunku do klienta. Ekipa ma wyczucie artystyczne, gust i umiejętność dopasowania oferty się do oczekiwań klienta. Moim zamówieniem była strona internetowa i wizytówki. Projekt i wykończenie otrzymałam na czas, pięknie zaprojektowane, starannie wykonane, zainstalowane na serwerze i w pełni działające i dostosowane do samodzielnego administrowania.

W czasie tworzenia strony wszystkie poprawki były nanoszone szybko i bez błędów. Wizytówki wyszły wspaniale, w pięknych kolorach i dostosowane do druku.

Szczególne brawa i podziękowania za wspaniały kontakt z klientem, za zbudowanie wzajemnego zaufania, za bardzo jasne tłumaczenie wszystkiego i cierpliwość dla laika

Kala Luna Temple

www.kalalunatemple.com.pl

Firma Adamczyk sp. z o.o. właściciel marki Showdog z przyjemnością poleca usługi Webroom, z którą współpracuje od 10 lat!

Przez ten okres otrzymywaliśmy merytoryczne wsparcie, projekt i opiekę nad naszą stroną www, doradztwo w wielu dodatkowych usługach m.in z dziedziny marketingu internetowego.
Przez cały czas współpracy firma Webroom dała się poznać jako rzetelny, terminowy i troskliwy partner. Nigdy nie było problemu nie do rozwiązania. Webroom zawsze miał czas i uwagę by zająć się każda sprawą, nawet taką błahą z punktu widzenia profesjonalistów. To buduje zaufanie, relacje, które w zagonionych czasach są największą wartością.

Każdy, kto stawia na wysoką jakość projektów stron www, ich pozycjonowania oraz promocji marketingowej, powinien skorzystać z usług Webroom.

Adamczyk sp. z.o.o.

www.show-dog.pl

Wind Hunter to firma zajmująca się szkoleniami żeglarskimi i motorowodnymi w Gdańsku. Organizujemy też rejsy morskie na wodach całego świata, regaty i inne imprezy żeglarskie, w tym młodzieżowe obozy żeglarskie na Mazurach.

Nasza Firma prężnie zaczęła rozwijać się od roku 2018, pomimo działalności prowadzonej od czerwca 2016. Dlaczego dopiero wtedy? Gdyż od wtedy współpracujemy z Panem Bohdanem z Webroom.pl. Zaprojektował i stworzył naszą stronę internetową, oraz zadbał o pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach. Te działania przyniosły efekty, które znacząco przerosły nasze oczekiwania.

Pan Bohdan jest osobą na której zawsze można polegać. Wielokrotnie w przypadku nagłej awarii lub problemu technicznego ze stroną zdarzało mi się dzwonić z prośbą o pomoc i nigdy nie spotkałem się z odmową, oraz nigdy nie pozostawiono mnie z problemem samego i bez pomocy.
Gorąco polecam współpracę z WEBROOM i Panem Bohdanem. To zawsze profesjonalne podejście i rzeczowe rozwiązanie problemów i kłopotów.

Wind Hunter

www.wind-hunter.pl

Potrzebujesz dodatkowo nowoczesnej strony?

Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla firm i instytucji, oparte o system CMS WordPress z builderem DIVI.  Jeśli chciałbyś zamówić stronę dla swojej firmy w dobrej i przystępnej cenie, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Nowoczesne strony www WordPress
Call Now Button
Facebook